Friday 14 April

Teams Score
BALMORAL MOLSON CANADIANS (Marco Arseneault) vs CAMPBELLTON AVCELL (Yohan Bujold) YOUNGTIMER 11–4
CAMPBELLTON PLAZA NORTH STARS (Corey Hamilton) vs FREDERICTON ROAD APPLES (Matt Vautour) YOUNGTIMER 7–9
HALIFAX DISTRICT 5 (Patrick Cameron) vs RESTIGOUCHE CHIEFS (Michael Caldwell) YOUNGTIMER 9–2
CHARLO CRC (Ashley Gagne) vs CAMPBELLTON BEARS (Andy Rioux) OLDTIMER 1–6
EAST COAST INSDUSTRIAL TIMBITS (Andrew Court) vs ROTHESAY DEKES OF HAZARD (Michael Firlotte) YOUNGTIMER 7–6
OTTAWA HENAGERZ MASSACRES (Jimmy Labillois) vs DALHOUSIE TURGEON COURTS (Keven Landry) OLDTIMER 7–8
SYRACUSE BULLDOGS (Kevin Carrier) vs S & S / LURETTE & FILS (Francis Savoie) ELITE 8–7
RESTIGOUCHE NORTH SHORE STARS (Mark Vautour) vs HALIFAX DISTRICT 5 (Patrick Cameron) YOUNGTIMER 6–8
PHYSIO PRO BALANCE - ICE T`s (Jamie Bernatchez) vs SHEDIAC UNITED NATIONS (Peter Thorne) OLDTIMER 8–6
DALHOUSIE HOME HARDWARE GERIATRICS (Louis Bujold) vs HALIFAX MARMALADES (Harvey Killoran) LAST CHANCE 7–4
CAMPBELLTON LAST CHANCE (Kenny Valdron) vs FREDERICTON NUTZ AND BOLTZ (Serge Godin) LAST CHANCE 13–6
POMPIER D'ATHOLVILLE (Dany Levesque) vs DARLINGTON LIONS CANTEEN STUBBIES (Dana Harquail) OLDTIMER 9–9
OTTAWA HENAGERZ MASSACRES (Jimmy Labillois) vs SHEDIAC UNITED NATIONS (Peter Thorne) OLDTIMER 11–7
FREDERICTON TEACH ME HOW TO DOUGHTY (Kent-Erik Frees) vs REGINA REDMEN (Alex Winton) ELITE 9–2
CAVOK BREWING NORTH STARS (Serge Nadeau) vs NORTHERN RUGRATS (Taylor Dionne) YOUNGTIMER 13–11
S & S / LURETTE & FILS (Francis Savoie) vs REGINA REDMEN (Alex Winton) ELITE 8–2
PEI PUCK-IT (Glen Matchett) vs BELLEDUNE HUNS (Rod McCurdy) LAST CHANCE 3–10
FREDERICTON TEACH ME HOW TO DOUGHTY (Kent-Erik Frees) vs SYRACUSE BULLDOGS (Kevin Carrier) ELITE 12–5
CHARLO DBM (Trevor Barristo) vs MONCTON ICE HOLES (Luc Normandeau) LAST CHANCE 3–10

Saturday 15 April

Teams Score
OTTAWA HENAGERZ MASSACRES (Jimmy Labillois) vs PHYSIO PRO BALANCE - ICE T`s (Jamie Bernatchez) OLDTIMER 11–7
NORTHERN RUGRATS (Taylor Dionne) vs CAMPBELLTON AVCELL (Yohan Bujold) YOUNGTIMER 9–2
SYRACUSE BULLDOGS (Kevin Carrier) vs REGINA REDMEN (Alex Winton) ELITE 7–9
FREDERICTON TEACH ME HOW TO DOUGHTY (Kent-Erik Frees) vs S & S / LURETTE & FILS (Francis Savoie) ELITE 3–5
RESTIGOUCHE NORTH SHORE STARS (Mark Vautour) vs CHALEUR RINK RATS (Patrick Guitard) YOUNGTIMER 8–3
CAVOK BREWING NORTH STARS (Serge Nadeau) vs BALMORAL MOLSON CANADIANS (Marco Arseneault) YOUNGTIMER 7–4
DALHOUSIE HOME HARDWARE GERIATRICS (Louis Bujold) vs MONCTON ICE HOLES (Luc Normandeau) LAST CHANCE 5–9
CAMPBELLTON PLAZA NORTH STARS (Corey Hamilton) vs EAST COAST INSDUSTRIAL TIMBITS (Andrew Court) YOUNGTIMER 3–10
HALIFAX DISTRICT 5 (Patrick Cameron) vs CHALEUR RINK RATS (Patrick Guitard) YOUNGTIMER 12–5
SHEDIAC UNITED NATIONS (Peter Thorne) vs DALHOUSIE TURGEON COURTS (Keven Landry) OLDTIMER 9–3
CAMPBELLTON LAST CHANCE (Kenny Valdron) vs PEI PUCK-IT (Glen Matchett) LAST CHANCE 13–6
CHARLO DBM (Trevor Barristo) vs HALIFAX MARMALADES (Harvey Killoran) LAST CHANCE 1–8
FREDERICTON NUTZ AND BOLTZ (Serge Godin) vs BELLEDUNE HUNS (Rod McCurdy) LAST CHANCE 6–13
ROTHESAY DEKES OF HAZARD (Michael Firlotte) vs FREDERICTON ROAD APPLES (Matt Vautour) YOUNGTIMER 11–7
RESTIGOUCHE NORTH SHORE STARS (Mark Vautour) vs RESTIGOUCHE CHIEFS (Michael Caldwell) YOUNGTIMER 5–5
CHARLO CRC (Ashley Gagne) vs DARLINGTON LIONS CANTEEN STUBBIES (Dana Harquail) OLDTIMER 6–9
CAVOK BREWING NORTH STARS (Serge Nadeau) vs CAMPBELLTON AVCELL (Yohan Bujold) YOUNGTIMER 15–8
POMPIER D'ATHOLVILLE (Dany Levesque) vs CAMPBELLTON BEARS (Andy Rioux) OLDTIMER 6–13
CAMPBELLTON PLAZA NORTH STARS (Corey Hamilton) vs ROTHESAY DEKES OF HAZARD (Michael Firlotte) YOUNGTIMER 9–8

Sunday 16 April

Teams Score
CHALEUR RINK RATS (Patrick Guitard) vs RESTIGOUCHE CHIEFS (Michael Caldwell) YOUNGTIMER 7–9
EAST COAST INSDUSTRIAL TIMBITS (Andrew Court) vs FREDERICTON ROAD APPLES (Matt Vautour) YOUNGTIMER 9–8
NORTHERN RUGRATS (Taylor Dionne) vs BALMORAL MOLSON CANADIANS (Marco Arseneault) YOUNGTIMER 11–6
HALIFAX MARMALADES (Harvey Killoran) vs MONCTON ICE HOLES (Luc Normandeau) LAST CHANCE 2–6
FREDERICTON NUTZ AND BOLTZ (Serge Godin) vs PEI PUCK-IT (Glen Matchett) LAST CHANCE 11–6
CAMPBELLTON BEARS (Andy Rioux) vs DARLINGTON LIONS CANTEEN STUBBIES (Dana Harquail) OLDTIMER 12–5
CAVOK BREWING NORTH STARS (Serge Nadeau) 3rd/3e vs EAST COAST INSDUSTRIAL TIMBITS (Andrew Court) 2nd/2e Services Financiers Gilles Perron KATELYN HARQUAIL(Youngtimer) SEMI-FINAL 8–11
MONCTON ICE HOLES (Luc Normandeau) 1st/1e RBC Royal Bank DIVISION vs BELLEDUNE HUNS (Rod McCurdy) 1st/1e Herons Nest Cottages DIVISION Grant Furlotte-IG BUTCH HARQUAIL(Last Chance) FINAL 2–5
CAMPBELLTON BEARS (Andy Rioux) 1st/1e Dalhousie Foodland DIVISION vs DALHOUSIE TURGEON COURTS (Keven Landry) 1st/1e Restigouche Automobile Dealer Association DIVISION Déjà Vu Optics NICHOLAS HARQUAIL (Oldtimer) FINAL 5–4
EAST COAST INSDUSTRIAL TIMBITS (Andrew Court) WINNER/GAGNANT SEMI-FINAL vs HALIFAX DISTRICT 5 (Patrick Cameron) 1st/1e Services Financiers Gilles Perron KATELYN HARQUAIL(Youngtimer) FINALS 5–9
FREDERICTON TEACH ME HOW TO DOUGHTY (Kent-Erik Frees) 2nd/2e Salt Waters Lounge DIVISION vs S & S / LURETTE & FILS (Francis Savoie) 1st/1e Salt Waters Lounge DIVISION Christine Di-Or ROD HARQUAIL (Elite) FINALS 7–3