Friday 19 April

Teams Score
Halifax District 5 (Patrick Cameron) vs Plaza North Stars (Corey Hamilton) OLDTIMERS 7–10
Campbellton S & S (Francis Savoie) vs Jerome's Grocery (Cody Hickey Court) ELITE 9–5
Fredericton Road Apples (Matt Vautour) vs North Shore Stars (Mark Vautour) OLDTIMERS 9–9
Moncton Stubbies (Eric Tremblay) vs Moncton Wolverines (Robbie Cameron) OLDTIMERS 17–10
Nouvelle Excavation LM (Ghislain Matte) vs Miramichi Pylons (Glen Matchett) OLDTIMERS 9–2
Fredericton Road Apples (Matt Vautour) vs Dalhousie Turgeon Court (Keven Landry) OLDTIMERS 1–8
Eel River Crossing Red Devils (Gino Gallant) vs Halifax District 5 (Patrick Cameron) OLDTIMERS 7–8
Dalhousie John Players (Vincent Bujold) vs Belledune Huns (Rod McCurdy) OLDTIMERS 7–9
Halifax Marmalades (Harvey Killoran) vs Shediac United Nations (Peter Thorne) LAST CHANCE 8–10
Cavok Brewing North Stars (Serge Nadeau) vs Moncton Stubbies (Eric Tremblay) OLDTIMERS 13–8
Syracuse Bulldogs (Kevin Carrier) vs Atholville Lounsburys (Michael Savoie) YOUNGTIMERS 13–6
Chaleur Rink Rats (Tyler Chamberlain) vs North Shore Stars (Mark Vautour) OLDTIMERS 11–8
Campbellton Memorials (Andy Rioux) vs Atholville Lounsburys (Michael Savoie) YOUNGTIMERS 8–11
Halifax Jail Birds (Mitchell Donnelly) vs Syracuse Bulldogs (Kevin Carrier) YOUNGTIMERS 13–6
Cavok Brewing North Stars (Serge Nadeau) vs North Shore Warriors (Michael Firlotte) OLDTIMERS 9–2
Balmoral Landry Tire Shop (Marco Arseneault) vs Campbellton Smoke on the Water (Ryan Parker) YOUNGTIMERS 4–6
Balmoral Ninja Turtles (Yoan Levesque) vs Restigouche Chiefs (Michael Caldwell) YOUNGTIMERS 8–4
Lizak Teach Me How to Drive (Joey Bernard) vs E.G.P. / Meubles Johnson Koyotes (Francis Bérubé) ELITE 9–2
Moncton Wolverines (Robbie Cameron) vs North Shore Warriors (Michael Firlotte) OLDTIMERS 5–7

Saturday 20 April

Teams Score
Atholville AV Cell (Yohan Bujold) vs Plaza North Stars (Corey Hamilton) OLDTIMERS 8–2
Fredericton Road Apples (Matt Vautour) vs Chaleur Rink Rats (Tyler Chamberlain) OLDTIMERS 3–10
Halifax Marmalades (Harvey Killoran) vs Restigouche Drive-Thru (Kenny Valdron) LAST CHANCE 4–9
Dalhousie John Players (Vincent Bujold) vs Miramichi Pylons (Glen Matchett) OLDTIMERS 12–5
Campbellton S & S (Francis Savoie) vs E.G.P. / Meubles Johnson Koyotes (Francis Bérubé) ELITE 10–3
Halifax Jail Birds (Mitchell Donnelly) vs Atholville Lounsburys (Michael Savoie) YOUNGTIMERS 3–5
Shediac United Nations (Peter Thorne) vs Restigouche Drive-Thru (Kenny Valdron) LAST CHANCE 4–5
Nouvelle Excavation LM (Ghislain Matte) vs Belledune Huns (Rod McCurdy) OLDTIMERS 12–9
Lizak Teach Me How to Drive (Joey Bernard) vs Jerome's Grocery (Cody Hickey Court) ELITE 9–2
Atholville AV Cell (Yohan Bujold) vs Halifax District 5 (Patrick Cameron) OLDTIMERS 6–7
Halifax Jail Birds (Mitchell Donnelly) vs Campbellton Memorials (Andy Rioux) YOUNGTIMERS 7–4
North Shore Stars (Mark Vautour) vs Dalhousie Turgeon Court (Keven Landry) OLDTIMERS 3–5
Cavok Brewing North Stars (Serge Nadeau) vs Moncton Wolverines (Robbie Cameron) OLDTIMERS 11–4
Campbellton S & S (Francis Savoie) vs Lizak Teach Me How to Drive (Joey Bernard) ELITE 6–7
North Shore Warriors (Michael Firlotte) vs Moncton Stubbies (Eric Tremblay) OLDTIMERS 6–9
Campbellton Memorials (Andy Rioux) vs Syracuse Bulldogs (Kevin Carrier) YOUNGTIMERS 6–7
Miramichi Pylons (Glen Matchett) vs Belledune Huns (Rod McCurdy) OLDTIMERS 5–12
Balmoral Landry Tire Shop (Marco Arseneault) vs Restigouche Chiefs (Michael Caldwell) YOUNGTIMERS 6–4
Eel River Crossing Red Devils (Gino Gallant) vs Plaza North Stars (Corey Hamilton) OLDTIMERS 12–5
Balmoral Ninja Turtles (Yoan Levesque) vs Campbellton Smoke on the Water (Ryan Parker) YOUNGTIMERS 5–2

Sunday 21 April

Teams Score
Dalhousie John Players (Vincent Bujold) vs Nouvelle Excavation LM (Ghislain Matte) OLDTIMERS 10–3
Jerome's Grocery (Cody Hickey Court) vs E.G.P. / Meubles Johnson Koyotes (Francis Bérubé) ELITE 9–12
Restigouche Drive-Thru (Kenny Valdron) 1st Allen, Paquet & Arseneau Division vs Miramichi Pylons (Glen Matchett) Last place Oldtimers Conference NavCan BUTCH HARQUAIL(Last Chance) Conference SEMI-FINAL #1 8–5
Shediac United Nations (Peter Thorne) 2nd Allen, Paquet & Arseneau Division vs Halifax Marmalades (Harvey Killoran) 3rd Allen, Paquet & Arseneau Division NavCan BUTCH HARQUAIL(Last Chance) Conference SEMI-FINAL #2 11–7
Halifax District 5 (Patrick Cameron) 1st Dalhousie Home Hardware Division vs Dalhousie Turgeon Court (Keven Landry) 1st Days Inn Manoir Adelaide Division Prosfinance NICHOLAS HARQUAIL (Oldtimer) Conference SEMI-FINAL #1 3–9
Cavok Brewing North Stars (Serge Nadeau) 1st Salt Waters Lounge Division vs Dalhousie John Players (Vincent Bujold) 1st Physio Pro Balance Division Prosfinance NICHOLAS HARQUAIL (Oldtimer) Conference SEMI-FINAL #2 12–6
Balmoral Ninja Turtles (Yoan Levesque) 1st Christine Di-Or Division (Youngtimers) vs Jerome's Grocery (Cody Hickey Court) 3rd Anyshore Oilfield Consulting Division (Elite) Herons Nest Cottages KATELYN HARQUAIL(Youngtimer) Conference SEMI-FINAL #1 4–3
Halifax Jail Birds (Mitchell Donnelly) 1st AV Group Division (Youngtimers) vs E.G.P. / Meubles Johnson Koyotes (Francis Bérubé) 4th Anyshore Oilfield Consulting Division (Elite) Herons Nest Cottages KATELYN HARQUAIL(Youngtimer) Conference SEMI-FINAL #2 9–7
Restigouche Drive-Thru (Kenny Valdron) WINNER OF SEMI-FINALS #1 vs Shediac United Nations (Peter Thorne) WINNER OF SEMI-FINALS #2 NavCan BUTCH HARQUAIL(Last Chance) Conference FINAL 4–6
Dalhousie Turgeon Court (Keven Landry) WINNER OF SEMI-FINALS #1 vs Cavok Brewing North Stars (Serge Nadeau) WINNER OF SEMI-FINALS #2 Prosfinance NICHOLAS HARQUAIL (Oldtimer) Conference FINAL 3–8
Balmoral Ninja Turtles (Yoan Levesque) WINNER OF SEMI-FINALS #1 vs Halifax Jail Birds (Mitchell Donnelly) WINNER OF SEMI-FINALS #2 Herons Nest Cottages KATELYN HARQUAIL(Youngtimer) Conference FINAL 6–5
Lizak Teach Me How to Drive (Joey Bernard) 1st Anyshore Oilfield Consulting Division vs Campbellton S & S (Francis Savoie) 2nd Anyshore Oilfield Consulting Division Dalhousie Lions Club ROD HARQUAIL (Elite) Conference FINAL 2–1